توضیحات

آزمایشگاه پرديس در سال 1378 توسط گروهی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشكي مشهد و با اهداف زیر تاسیس شد :

ارتقاء سطح كيفيت علوم آزمايشگاهي.
كسب رضايتمندي بيماران با ارائه خدمات مطلوب.
ارائه كليه آزمایشهای مورد نیاز بیماران با كيفيت مطلوب.
بالا بردن كيفيت تشخيص پزشكي جهت درمان اختصاصي بيماران.
راه اندازی تستهای تخصصی مورد نیاز پزشكان جهت ارتقاء تشخيص باليني.
عقد قرارداد با كليه واحدهاي بهداشتي درماني، شركتها و كارخانجات.
استفاده از جديدترين تجهيزات جهت بالا بردن كيفيت نتايج.
همكاري در پروژه هاي تحقيقاتي با مشاركت مالي.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در علوم آزمايشگاهي و تخصصی شدن شاخه های مختلف آن، درحال حاضر، هدايت آزمايشگاه توسط يك تيم از متخصصين رشته هاي مختلف اين علوم ضروري به نظرمیرسد. این آزمایشگاه درفضایی حدود 500 مترمربع خاص آزمایشگاه تشخیص طبی ایجاد شده است. در ایجاد این فضا سعی شده با درنظر گرفتن استانداردهای موجود، فضایی جذاب و دلنشین برای پرسنل و مراجعین محترم فراهم گردد.

آزمایشگاه پردیس دارای بخشهای آزمایشگاهی ژنتیك، هماتولوژی، سرولوژی، میكربیولوژی، بیوشیمی، ایمونولوژی و پاتولوژی می باشد. در این بخشها علاوه برارائه خدمات روتین آزمایشگاهی، آزمایشات تخصصی متعددی رانیزارائه می شود. جهت تامین این هدف از یک کادر فنی مجرب استفاده شده و در حال حاضر بالغ بر 50 نفر نیروی دانشگاهی با مدارج تحصیلی مختلف شامل کاردان علوم آزمایشگاهی، کارشناس، کارشناس ارشد، دکترای علوم آزمایشگاهی و دکترای تخصصی، در این مرکز مشغول بکار هستند. این افراد دوره های متعددی در ارتباط با رشته های تخصصی خود در داخل و خارج از کشور گذرانده اند تا در ارائه خدمات بهتر به بیماران گرامی، کارآمد باشند.

جهت تحقق هدف موسسین پردیس در ارائه خدمات اختصاصی با کیفیت مطلوب، سرمایه گذاری قابل توجهی در بخش تجهیزات آزمایشگاه شده و بدیهی است که جهت ارائه خدمات با کیفیت مطلوب، علاوه بر نیاز به تجهیزات خوب و نیروی مجرب نقش مواد مصرفی و کیتهای مورد استفاده از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. مهمترین شاخص در انتخاب کیتهای آزمایشگاهی در این آزمایشگاه، کیفیت مطلوب آنها بوده و جهت تحقق این هدف، بعضی از کیتها بطور مستقیم از کمپانی های خارج از کشور خریداری می شوند. استفاده از سیستم Vacutainer جهت نمونه گیری، لوله ها و سایر وسایل یکبار مصرف در آزمایشگاه کمک زیادی به ارتقاء کیفیت نموده است.

موسسین آزمایشگاه پردیس: دکتر وارسته، دکتر عباس زادگان

بیمه های طرف قرارداد آزمایشگاه پردیس مشهد: تامین اجتماعی، بانک ها، خدمات درمانی، بیم ههای تکمیلی

شهر
موقعیت مکانی

Shahriar, TH, IR

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید.
  • یک دیدگاه اضافه کنید