بهترین دکتر شنوایی سنجی قزوین

71 / 100

در این صفحه به معرفی بهترین دکتر شنوایی سنجی قزوین بر اساس دیدگاه های شما پرداخته ایم

شنوایی سنج یا ادیولوژیست کیست؟

به سنجش و ارزیابی میزان شنوایی توسط دکتر ادیولوژیست شنوایی سنجی یا ادیومتری گفته می شود. هرگاه بخواهیم در مورد میزان شنوایی گوش کسی اظهار نظر کنیم باید شنوایی سنجی انجام دهیم. در این آزمایش گوش فرد را با صداهایی با شدت های مختلف مورد آزمایش قرار می دهند به این صورت که از فرد خواسته می شود هنگامی که صدایی که معمولا شبیه بوق یا بیب است را شنید اعلام کند. این روش معمولا از شدت های بالا شروع می شود و شدت تا زمانی که فرد دیگر قادر نیست صدا را بشنود کاهش پیدا می کند. بر اساس این آزمایش میزان کلی شنوایی فرد یا به اصطلاح نوار گوش فرد به دست می آید.

بهترین دکتر شنوایی سنجی قزوین کیست ؟

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل اختلالات و مشکلات شنوایی، مشکل در شنیدن صداها، مشکل در درک گفتار در تلفن، مشکل در شنیدن صدای دیگران در فضاهای شلوغ، شنیدن صدای اضافی مثل سوت یا وزوز در گوش، سرگیجه یا عدم تعادل، احساس درد در گوش و … و… هستید، و در شهر یا استان قزوین سکونت دارید و مایل هستید به بهترین دکتر شنوایی سنجی قزوین مراجعه کنید، در این صفحه می‌توانید از میان بهترین دکتر های شنوایی سنجی قزوین، پزشک متخصص شنوایی سنجی و شنوایی شناسی (ادیولوژیست) مناسب خود را بر اساس امتیاز و نظرات دیگران انتخاب کرده و با مراجعه به یک دکتر شنوایی سنجی خوب در قزوین، مشکل خود را درمان کنید.

لیست بهترین مراکز شنوایی سنجی قزوین و دکتر ادیولوژیست در قزوین

در زیر تعدادی از پزشکان ادیولوژیست و مراکز شنوایی سنجی در قزوین و همچنین مراکز فروش، تعمیر و خرید سمعک در قزوین را مشاهده می کنید. این صفحه شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی و خرید سمعک در قزوین است.


ادیولوژیست ناصر شیرمحمدی

کلینیک ارزیابی شنوایی و سمعک قائم (عج)

دکتر ادیولوژیست ناصر شیرمحمدی
ادیولوژیست ناصر شیرمحمدی بهترین شنوایی سنج قزوین

ادیولوژیست ناصرشیرمحمدی ،فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران با سابقه بیست ساله در ارزیابی شنوایی ،تجویز سمعک،و توانبخشی شنیداری .ارائه و تجویز انواع سمعک های هوشمند و نامرئی و ارزیابی الکترو فیزیولوژی شنوایی و دارنده دو مقام اول کشوری به سال های ۱۳۸۵ و ۱۳۹۶در زمینه توانبخشی شنیداری کودکان دچار نقص شنوایی از اموزش و پرورش استثنایی کشور.


ادیولوژیست رقیه احمدی

شنوایی سنجی و تجویز سمعک در قزوین

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
عضو انجمن علمی شنوایی شناسان کشور

نظر

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه